Skip to content Skip to footer

Czy portale randkowe czerpią korzyści z kojarzenia par?

Nieśmiałość to niezbyt pożądana cecha, szczególnie dla kogoś, kto chce odnaleźć drugą połówkę. Przeszkadza ona nawiązać bliższą znajomość i jest częstym powodem niepowodzeń miłosnych. Jednak darmowe portale randkowe dla singli pozwalają zachować anonimowość i krok po kroku otworzyć się przed drugą osobą.

Czy znajomość internetowa ma szansę się rozwinąć?

To wszystko zależy od tego, czy obie strony są tak samo zaangażowane w powstałą relację. Jeśli tak, to szansa stworzenia czegoś trwalszego diametralnie rośnie Natomiast jeśli nie to znajomość internetowa szybko się kończy.

Pary, między którymi na wiązała się nić porozumienia, przechodzą do kolejnych etapów poznawania się. Wielogodzinne rozmowy na czacie, czułe SMS-y i maile- doprowadzają w końcu do spotkania twarzą w twarz. Dopiero od tego momentu ich relacja nabiera realnych kształtów. To od ich dalszych poczynań zależy czy ich związek zakończy się sukcesem, czy spali na panewce.

Ile procent znajomości internetowych kończy się ślubem?

W przypadku darmowych portali randkowych odsetek szczęśliwych małżeństw jest raczej niewielki. Dopasować dwie całkowicie obce osoby, nie jest rzeczą łatwą. Pochodzą one z różnych środowisk, mają różne oczekiwania względem przyszłego partnera, a do tego nie do końca wierzą w skuteczność portali randkowych.

Jednak skrycie marzą o wielkiej miłości i dlatego potajemnie korzystają z darmowych portali randkowych. Gdy okazuje się, że pasują do siebie idealnie, zaczynają spotykać się w realnym świecie.
Kolejnym krokiem jest narzeczeństwo, a następnie małżeństwo. Prawda o tym, że poznali się przez darmowy portal randkowy, wychodzi na jaw przez przypadek.

Jakie korzyści czerpie portal randkowy z kojarzenia par?

Każda skojarzona para, która stanie na ślubnym kobiercu to swoista autoreklama. Im więcej ich jest, tym portal staje się popularniejszy. Nowi użytkownicy, mają nadzieje, że ich historia również zakończy się w podobny sposób.

Pomimo że darmowe portale randkowe dla singli nie czerpią żadnych korzyści majątkowych z łączenia par, pozwalają sobie zamieszczać zdjęcia z ich przyjęcia weselnego na łamach swojego serwisu. Umożliwiają im na to przepisy i pisemna zgoda, którą udzielili im wcześniej szczęśliwi nowożeńcy.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z darmowego portalu randkowego dla singli Randkuj.my