Skip to content Skip to footer

Eventy dla dzieci

W dzisiejszych czasach pełnych pracy i pędu codzienności coraz bardziej popularne stają się firmy zajmujące się organizacją różnego rodzaju eventów dla dzieci. Jeśli zadajesz sobie pytanie jak one działają? Ile kosztuje organizacja na przykład urodzin dla Twojego dziecka? To koniecznie powinieneś przeczytać ten tekst. Zapraszamy do lektury!

Eventy dla dzieci

Firmy, które specjalizują się w przygotowaniach imprez okolicznościowych dla dzieci takich jak: urodziny, komunie, imieniny czy inne imprezy tematyczne, najczęściej posiadają stałe miejsca, w których organizowane są tego rodzaju imprezy. Bardzo często są to kręgielnie, kina, aquaparki, parki zabaw dla dzieci czy też po prostu klasyczne sale zabaw. Oprócz zapewnienia przez daną firmę miejsca eventu dla dzieci, firmy te zapewniają opiekę specjalnie przygotowanych animatorów, którzy podczas takiej imprezy przeprowadzają różnego rodzaju aktywności takie jak gry, zabawy i konkursy dla uczestników.

Imprezy tematyczne

Jak wiadomo każde dziecko lubi co innego i interesuje się czymś innym, dlatego większość firm organizuje tematyczne eventy dla dzieci. tak, żeby dla każdego znalazło się coś mu odpowiadającego. Do najczęstszych tematycznych imprez dziecięcych można zaliczyć imprezy: sportowe, filmowe, modowe czy też takie dla maniaków gier komputerowych. Z pewnością każdy rodzic wybierze z oferty coś idealnie skrojonego do potrzeb jego pociechy.

Co musisz zapewnić sam?

W zależności od firmy eventowej i wybranego pakietu często zdarza się, że zakup napojów, przekąsek i ewentualnego tortu pozostaje w gestii rodziców. Jednak działają na polskim rynku i takie firmy, które zapewnią dzieciom pyszny catering podczas ich zabawy. Tutaj oczywiście decyzja, również należy do rodziców. Jednak należy pamiętać, że catering może okazać się kosztowniejszą opcją niż samodzielny zakup jedzenia na imprezę dziecięcą.

Ile kosztuje zorganizowanie imprezy?

Eventy dla dzieci organizowane przez specjalistyczne firmy wiążą się z większym wydatkiem niż samodzielnie przygotowana impreza domowa. Szacunkowo koszt zorganizowania średniej wielkości imprezy urodzinowej dla dziecka, na której dostępny będzie catering i kilku animatorów to koszt około 1500 złotych.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju

Leave a comment