Skip to content Skip to footer

Najlepsze miejsce na paintball? Gliwice poligon!

Paintball to gra zespołowa, która w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans. A wszystko to za sprawą niezwykłych emocji i wydzielającej się adrenaliny podczas walki. Pozytywny wpływ adrenaliny udziela się wszystkim uczestnikom zabawy i zagrzewa do walki.

Czym wyróżnia się Paintball Gliwice poligon?

Paintball gliwice poligon to niezapomniana zabawa i wspomnienia na długie lata. Profesjonalny i renomowany sprzęt, specjalne maski zabezpieczające twarz i uszy oraz pełne bezpieczeństwo zabawy to zalety Gliwice paintball. Sprzęt wykorzystywany do zabawy jest systematycznie serwisowany, a markery wykorzystywane do gry są badane specjalnym chronografem. Teren jest profesjonalnie przygotowany, a scenariusze przygotowane przez organizatorów zapewniają niezliczone atrakcje i zaciekłą rywalizację. Po zabawie można spokojnie odpocząć i ochłonąć po intensywnej walce.

Czy zabawa jest bezpieczna?

Gra w paintball jest bezpieczna i polecana dla każdego, kto chce spędzić czas w kreatywny sposób na świeżym powietrzu. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego należy stosować się do ustalonych zasad i reguł przekazanych przez instruktora. Odpowiednia odległość strzału powoduje tylko niewielki dyskomfort podczas trafienia pociskiem i jak zapewniają organizatorzy Gliwice paintball nie powoduje to bólu, o który często pytają osoby zaczynające swoją przygodę z paintballem.

Jak przygotować się do zabawy?

Paintball nie wymaga specjalnego przygotowania, jednak warto ubrać się wygodnie, aby odzież nie krępowała ruchów. Buty najlepiej ubrać za kostkę, by ochronić stawy podczas zaciętej zabawy. Organizator zapewnia specjalny strój, który ochroni ubranie, stąd nie ma obawy o zabrudzenie odzieży. Twarz i uszy osłania specjalna maska. Korpus u kobiet chroni osłona. Jedyne przygotowania do zabawy to odpowiednia ilość wody do picia, dobry humor i pozytywne nastawienie do gry.

Zalety paintballu

Paintball to gra zespołowa. Usprawnia pracę w grupie, stąd to częsta forma rozrywki wybierana jako impreza firmowa. To również doskonała alternatywa dla miłośników rywalizacji przed komputerem. Poziom adrenaliny jest nieporównywalny, do tego sprzed komputera. Wprowadzenie elementów walki dostarcza prawdziwą dawkę adrenaliny i zapewnia niesamowite emocje.

Leave a comment