Skip to content Skip to footer

Wisła i okolice. Idealne miejsce na wakacje

Wakacje w górach to marzenie wielu osób. Znaczna część z nich decyduje się na popularne miejscowości wypoczynkowe takie jak Karpacz czy Zakopane. Owszem i tam można wypocząć, ale warto również rozważyć wypoczynek w miejscu mniej obciążonym turystycznie. Wisła, bo o tej miejscowości mowa, to także idealne miejsce na podgórskie wakacje.

Wisła. Znana i nieznana

O miejscowości Wisła słyszało wielu. Nie każdy jednak wie, gdzie konkretnie leży i dlaczego właśnie tam warto wypoczywać. Wisła położona jest w centrum Beskidu Śląskiego, rejonu, który obfituje w sporo tras zjazdowych dla narciarzy. Można tam znaleźć również mnóstwo atrakcji turystycznych i miejsc, w których miło spędzi się wolny czas Okolice tej miejscowości również są warte zobaczenia. Położona niedaleko Milówka, miasto Żywiec, Ustroń są bardzo atrakcyjne turystycznie. Nie bez znaczenia jest także bliskość granicy z Czechami. Z Wisły szybko można dostać się do naszych południowych sąsiadów. Szybki wypad do takich miast jak Czeski Cieszyn, Hawierzów, Ostrawa jest jak najbardziej możliwy. Można pojechać i wrócić w ciągu jednego dnia.

Tanie noclegi.

Bogata baza noclegowa i gastronomiczna to coś, co można zauważyć od razu po przyjeździe do Wisły czy też po analizie ofert noclegowych. Noclegi w Wiśle można znaleźć w wielu rejonach miejscowości. Co ważne, pokoje Wisła nie są drogie. Oczywiście w szczycie sezonu może być drożej, nie są to jednak ceny, które mogą wystraszyć czy zniechęcić do pobytu. Pokoje Wisła można zarezerwować wcześniej, lub szukać na miejscu. Zawsze znajdzie się wolne miejsce. Same noclegi w Wiśle są warte polecenia również z innego powodu. To duża miejscowość, gdzie zawsze można znaleźć wiele atrakcji i sposobów spędzania czasu.

Jest wygodnie.

Nie bez znaczenia jest to, że tanie noclegi Wisła to noclegi w komfortowych warunkach. Tanie noclegi Wisła to nie tylko wygodne łóżko czy łazienka, ale wszystko to, co jest potrzebne do wygodnego wypoczynku. Dostęp do Internetu, pyszne jedzenie, imprezy – w Wiśle można znaleźć wszystko.

Podsumowując.

Odpoczynek w Górach nie musi być od razu wypoczynkiem w zatłoczonym mieście Zakopane, gdzie w gwarze tysięcy turystów trudno mówić o dobrym wypoczynku. Wisła jest miejscem wartym polecenia. Nie jest tam nudno, jest jednak o wiele spokojniej, co docenią między innymi rodziny z dziećmi. Narciarze będą zadowoleni z ogromu tras narciarskich a miłośnicy przyrody, z wielu tras spacerowych, wspaniałych widoków i wspaniałej przyrody. Warto dotrzeć tam o każdej porze roku. Pobyt w Wiśle ma sens.

Leave a comment