Skip to content Skip to footer

Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby

Każdy lubi otrzymywać prezenty ale również dawanie prezentów może dawać mnóstwo radości. Zwłaszcza gdy reakcja obdarowanego zapewnia o tym, że jest on prezentem zachwycony. Co jednak dać na prezent, gdy każdy upominek wydaje się być oklepanym i pospolitym? Wtedy warto podarować w prezencie kurs spadochronowy lub skok ze spadochronem. Taki prezent z pewnością każdego zaskoczy.

Skok ze spadochronem w prezencie

Jeśli ktoś uwielbia sporty ekstremalne, ceni sobie wyzwania, lubi nowe doświadczenia i nie boi się próbować nowych rzeczy, to na pewno ktoś taki będzie zachwycony kiedy dostanie w prezencie skok ze spadochronem.

Koszt takiego prezentu to około 500zł, jednak cena może być wyższa lub niższa, w zależności od oferty danej firmy. Wystarczy zakupić bon na pojedynczy skok ze spadochronem i wręczyć go jubilatowi.

Tego typu bon można kupić przez Internet. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie firmy oferującej skoki ze spadochronem i opłacić skok. Bon na skok ze spadochronem otrzymuje się za pośrednictwem kuriera.

Skok w tandemie

Kupując komuś skok ze spadochronem, wykupuje mu się pojedynczy skok w tandemie z instruktorem. Zanim wykona się skok, trzeba przejść krótkie szkolenie z instruktorem, by żadna sytuacja w powietrzu, nikogo nie zaskoczyła.

Szkolenie jest bardzo krótkie i zwięzłe, ma formę teoretyczną i praktyczną. Czasami instruktor oferuje dodatkowo skorzystanie z tunelu aerodynamicznego, by móc poczuć się jak podczas skoku.

Za taką wizytę w tunelu aerodynamicznym, trzeba jednak dodatkowo dopłacić. Koszt to koło 25-30zł za minutę przebywania w tunelu. Wystarczą dwie – trzy minuty, by poczuć się jak w trakcie prawdziwego skoku.

Kurs w prezencie

Jeśli jednak chce się komuś podarować naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny prezent a zna się energiczną osobowość tej osoby, to na pewno warto wykupić dla niego profesjonalny kurs spadochronowy.

Taki prezent to koszt około 3000zł jest to więc bardzo wyjątkowy prezent, odpowiedni na szczególną okazję. Kurs spadochronowy uprawnia do skakania ze spadochronem indywidualnie, bez opieki instruktora. Można też skakać w tandemie z innymi.

Skoki ze spadochronem to sposób na odrobinę adrenaliny i mocnych przeżyć. To wyjątkowa okazja do celebrowania życia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

Leave a comment