Skip to content Skip to footer

Jakie są najciekawsze scenariusze paintballowe?

Podczas gry w paintball możliwe jest rozgrywanie bardzo wielu różnych scenariuszy. Zanim rozpocznie się rozgrywkę, warto zapoznać się z możliwymi scenariuszami, które mogą być rozgrywane podczas zabawy w paintball Katowice. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych i najczęściej wybieranych scenariuszy podczas gry w paintball.

Zdobywanie flagi przeciwnika

Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów podczas gry w paintball Katowice poligon. W przypadku tego typu gry zespoły podzielone są na dwie drużyny, każdy zespół w bazie posiada flagę, a zadanie polega na uzyskaniu drużyny przeciwnika i przeniesieniu jej do bazy przeciwnika. Oczywiście im większe pole paintballowe Katowice tym zabawa w tym trybie będzie ciekawsza i bardziej interesująca. W przypadku gdy osoba zabita posiadała flagę, to musi zostawić ją tam gdzie umarła.

Blackjack

Jest to modyfikacja standardowego trybu opartego o zdobywanie flagi. Każdy z graczy posiada 21 kulek amunicji. W momencie wykorzystania wszystkich kulek gracz staje się bezbronny. Oczywiście w tym trybie jeśli chodzi o paintball Katowice, zachodzi połączenie zarządzania amunicją i strategii.

Eksterminacja

Gra polega na wybiciu drużyny przeciwnika. W grze może brać nawet do 4-6 drużyn, a zwycięzcą pozostaje drużyna, która będzie na placu boju. Czas na grę to około 30-45 minut. W większości przypadków podczas takiej gry drużyny używają różnych kolorów ubrań i wówczas też właśnie paintball katowice poligon staje się o wiele ciekawszy i bardziej interesujący.

Polowanie na czerwony październik

W grze bierze udział zając oraz myśliwi. Dla wyrównania szans osoba, która jest zającem, dostaje nie tylko nielimitowaną ilość kul, ale także tarczę do osłony. Natomiast osoby, które mają za zadanie złapać zająca mają pewien bardzo niewielki limit kul. W przypadku gdy myśliwym skończy się amunicja, to zwycięzcą zostaje zając.

Oczywiście rodzajów gier, które może organizować pole paintballowe Katowice, jest o wiele więcej, jednak wymienione zostały najbardziej popularne sposoby na zabawę w ten ciekawy sport. Do innych zaliczyć należy takie tryby gry jak zwiad, koktajl mołotowa, jeńcy, ochrona prezydenta i wiele innych. Bardzo dużo zależy także od pomysłowości organizatorów. Z całą pewnością dzięki pomysłowości można się bardzo dobrze bawić nawet przy zastosowaniu niewielkiej ilości graczy.

Leave a comment