Skip to content Skip to footer

Najlepszy prezent dla psiarza!

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla miłośnika zwierząt nie powinno stanowić dużego wyzwania. Koniec końców wystarczy wybrać gadżet, który posłuży któremuś ze zwierzaków. Bez cienia wątpliwości każdy psiarz, czy też kociarz będzie zadowolony! Jakie są najlepsze pomysły na prezent?

Idealny pomysł na prezent

Z pewnością najlepszym pomysłem na prezent dla miłośnika zwierząt będzie gadżet, akcesorium, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi. Nie ulega wątpliwości, że jednym z tego rodzaju gadżetów jest identyfikator dla psa lub kota. Dlaczego warto postawić wysokiej jakości adresówkę?

W przypadku tego rodzaju prezentu każdy właściciel czworonoga będzie zadowolony z dwóch powodów. Przede wszystkim adresówka to doskonały sposób na zapewnienie zwierzakowi wysokiego poziomu bezpieczeństwa, które dla miłośnika zwierząt jest najważniejsze. Ponadto obdarowany identyfikatorem zwierzak będzie uroczy!

Identyfikator — z jakiego materiału?

Równocześnie należy mieć na uwadze, że tak jak w przypadku wszystkich innych gadżetów oraz akcesoriów jakość może być bardzo różnorodna. Oczywiście dotyczy to również identyfikatorów dla psów. Producenci mogą zaoferować adresówki wykonane z tak odmiennych materiałów, jak plastik, metal, drewno lub skóra.

Ponadto różnice pomiędzy identyfikatorami wykonanymi takich samych materiałów potrafią być więcej niż znaczące! Identyfikator dla psa może być wykonany z każdego z wyżej wymienionych materiałów, aczkolwiek należy dopilnować, aby był on wysokiej jakości tj. plastik nie może pęknąć, a metal pokryć się rdzą.

Co powinno znaleźć się na identyfikatorze?

Aby identyfikator dla psa mógł pełnić swoją podstawową funkcję, muszą na nim znajdować się odpowiednie informacje, które będą widoczne niezależne od wieku adresówki. Dlatego najlepiej, jeżeli podstawowe informacje kontaktowe są wygrawerowane. Tylko w takiej sytuacji można mieć pewność, że mimo upływających lat zawarte na nich informacje wciąż będą do odczytania.

Najlepiej, jeżeli na identyfikatorze umieszczone zostanie imię czworonoga, dzięki czemu osoba, która odnajdzie zwierzaka, będzie mogła nawiązać z nim kontakt. Ponadto na adresówce należy umieścić numer telefonu oraz miejsce zamieszkania. Adres zamieszkania jest szczególnie istotny, jako że numer telefonu właściciela na przestrzeni lat może się kilka razy zmienić.

Identyfikatory dla psa dostępne są w ofercie Grawernia.pl

Leave a comment