Skip to content Skip to footer

Trendy wśród torebek

Moda ma wiele swoich oblicz. Dzisiaj nie jest tak, że modna jest tylko i wyłącznie jedna rzecz, jeden styl. Zdecydowanie bardziej chodzi o to, aby pośród rzeczy, które stworzyli projektanci wybrać coś odpowiedniego dla nas, pasującego do naszej sylwetki, naszego charakteru. Nie inaczej jest z torebkami.

Naturalna skóra przede wszystkim

Zanim jednak przejdziemy do opisu poszczególnych modeli torebek warto zauważyć, że torebki skórzane to ponadczasowy hit w modzie. Dlaczego? Po pierwsze – charakteryzują się one wyjątkową elegancją. Nawet dość zwykły ubiór w połączeniu z torebką ze skóry utworzy ciekawą stylizację. To jeszcze jednak nie wszystko. Otóż torebki ze skóry są bardzo wytrzymałe – długo nie tworzą się na nich żadne rysy czy pęknięcia albo przetarcia. Dzięki temu prezentują się bardzo estetycznie. Co więcej – damskie torebki skórzane to po prostu gwarancja elegancji, stylu i jakości.
A teraz – która torebka będzie dla Ciebie najlepsza?

Kuferek – klasycznie, ale i oryginalnie

Warto przyjrzeć się kuferkom. Znakomicie nadają się one dla osób, które lubią się ubierać klasycznie, jednak mają w sobie także nutkę artystycznej duszy. Damskie torebki w kształcie kuferka świetnie będą pasować do osób trzymających często torebkę w zgięciu przedramienia albo w ręce.

Listonoszki – dla praktycznych

Jak zawsze modne są także listonoszki, czyli torebki wzorowane na dawnych torbach listonoszy. Najczęściej można je spokojnie zawiesić na ramieniu albo nawet przełożyć przez ramię. Te torebki ze skóry doskonale nadają się do osób aktywnych, żywych, praktycznych i uporządkowanych.

Aktówki – zawsze w modzie

Oczywiście warto wspomnieć jeszcze o ponadczasowym modelu torebek skórzanych, jakim są aktówki. Te damskie torebki znakomicie pasują do kobiet, które są konkretne, przebojowe, waleczne, odważne i które doskonale wiedzą, czego chcą w życiu.

Łódki – elegancja i styl

A co z torebkami skórzanymi w kształcie łódki? Zdecydowanie ten typ damskich torebek wraca ostatnimi czasy do łask. Charakteryzuje się on bowiem pewną łagodnością i delikatnością. Bez wątpienia świetnie pasuje do kobit, które są delikatne, cechuje je właśnie łagodność. Ponadto ten typ torebek ze skóry na pewno spodoba się „kobiecym kobietom”.

Torebki w kształcie podkowy

Ostatnio modne są także torebki ze skóry z jednym bokiem w kształcie podkowy. Ozdobione dodatkowo frędzlami czy ciekawym motywem będą doskonale pasować do artystek preferujących styl boho czy kobiet lubiących oryginalne stroje rodem z westernów.

Odwiedź stronę sklepu z modą damską https://ladysu.pl/