Skip to content Skip to footer

Zasady Paintballa

Sezon wakacyjny jest idealnym momentem na to, by w chwilach wolnych od pracy lub podczas urlopu, wyciągnąć naszych najbliższych znajomych na jedną z rozrywek w naszym mieście. Obecnie w nawet najmniejszych miastach lokalni przedsiębiorcy starają się otwierać ciekawe biznesy i zrobić coś, co przyciągnie do nich liczną rzeszę chętnych wrażeń osób.

Rozrywka Rybnik

Szukając rozrywki w Rybniku i innych miastach górnego Śląska, z całą pewnością uda nam się natrafić na ciekawą grę zespołową, która nazywa się Paintball. Jest to bardzo interesująca gra zespołowa, która polega na rywalizacji między sobą dwóch drużyn, ubranych w specjalne i bezpieczne stroje i maski. Obydwie drużyny dostają w dłonie specjalną broń na farbę, dzięki której mogą strzelać do drużyny przeciwnej i wykluczać po kolei kolejnych zawodników. Paintball Śląsk i Paintball Rybnik są więc bardzo częstym tematem rozmów wśród szczególnie młodych osób, które są już znudzone jazdą na rowerze, grą w piłkę i innymi popularnymi formami spędzania wolnego czasu.

Paintball Śląsk

Górny Śląsk to miejsce, które zamieszkuje naprawdę spora liczba osób. Potrzebne jest im więc całkiem sporo rozrywki, którą zapewniają im między innymi osoby otwierające miejsca, w których można pograć w paintball. Jest to idealna rozrywka dla każdej z osób, która posiada dużą liczbę znajomych. Musimy bowiem zebrać co najmniej 8 osób, by zrobić dwie drużyny po 4 osoby i móc rozpocząć rywalizację. Paintball Rybnik to miejsce, które może nas zarazić pasją do adrenaliny i uprawiania coraz częściej tej świetnej i coraz bardziej popularnej gry zespołowej.

Bezpieczeństwo

Wiele osób, które udają się po raz pierwszy na ten rodzaj wspólnego spędzania wolnego czasu, zastanawia się, czy Paintball jest bezpieczny i czy dostając w okolice głowy nie stanie się nikomu krzywda. Organizatorzy miejsc, w których można zmierzyć się i rozpocząć rywalizację, przewidzieli wszelkie możliwe zagrożenia i zakupili specjalne maski, które chronią nas przed kulą farby.

Kulki z farbą

Kulki z farbą na bazie żelatyny spożywczej są co prawda wystrzeliwane z markerów z bardzo dużo prędkością, ale trzeba przyznać, że całe oporządzenie jakie zakłada na siebie każda osoba, jest bardzo bezpieczne i minimalizuje do minimum możliwość sprawienia dużego bólu. Slogan rozrywka Rybnik może się więc kojarzy między innymi z tą świetną grą zespołową i mnóstwem uśmiechu, jaki towarzyszy graczom podczas rozgrywki.

Leave a comment