Skip to content Skip to footer

Biodegradowalne naczynia z nadrukiem

Naczynia jednorazowe wcześniej produkowane były z plastiku, materiał ten może i był trwały, jednak nie miał nic wspólnego z ochroną środowiska. Ponadto wszelkie nadruki na tego rodzaju kubkach jednorazowych czy talerzykach nie były trwale i wychodziły niezbyt ładnie. Przez lata rynek naczyń jednorazowych ewoluował i dzisiaj wielkie restauracje, główni liderzy gastronomiczni wydają swoje posiłki w naczyniach papierowych z nadrukiem swojego logo. Kubki papierowe z nadrukiem, kubki do kawy na wynos czy papierowe kubki do zimnych napoi lub talerze są dzisiaj produkowane z materiałem w całości rozkładających się, a co za tym idzie przyjaznych dla ochrony środowiska.

GDZIE SĄ WYKORZYSTYWANE KUBKI JEDNORAZOWE?

Na papierze najlepiej się drukuje, druk jest bardzo wyraźny i odporny na różnego rodzaju niesprzyjające warunki. Kubki papierowe z nadrukiem i kubki do kawy na wynos wykorzystuje się, najczęściej, przy różnego rodzaju promocjach, przy wydawaniu napoi w fast foodach, barach czy restauracjach. Papierowe kubki spotykane są w hotelach, autobusach, pociągach czy na imprezach sportowych. Kubki doskonale trzymają ciepło, są termoizolacyjne, informują swoją treścią reklamową o danym obiekcie i bardzo ładnie i estetycznie wyglądają.

SKĄD WYWODZI SIĘ KUBEK PAPIEROWY?

Kubki papierowe swoje początki miały już w II w. p.n.e. w Chinach. Tam zostały wynalezione i tam korzystano z nich. Były ozdabiane ciekawymi wzorami, miały różne rozmiary i doskonale nadawały się do picia z nich herbaty.Przez lata kubki papierowe znacznie udoskonalały swój wygląd i dzisiaj wyglądają tak jak często spotykamy je. Papierowe kubki i papierowe naczynia są kolorowe, mają ładny i ciekawy design i są przydatne. Jednorazowe kubki są higieniczne, raz wykorzystane nie wykorzystuje się ich już więcej. Dzisiaj bardzo dobrze i całkowicie rozkładają się na śmietniskach, a produkowane są z materiałów odnawialnych.

CERTYFIKACJA

Wszystkie naczynia papierowe z nadrukami mają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji naczyń papierowych są materiałami certyfikowanymi. Używanie papierowych naczyń jest zdrowe i higieniczne. Kubki mają ciekawe wzory, są kolorowe i niezwykle wygodne w użyciu ich na co dzień.

Leave a comment