Skip to content Skip to footer

Noclegi w Ustroniu

Polska czy zagranica? Góry czy morze? Wczasy stacjonarne, czy objazdowe? Takie dylematy corocznie nękają wiele osób, planujących swoje wakacje.

Dla każdego coś odpowiedniego

Wyjazd na wakacje wiąże się z mnóstwem przygotowań, czynienia planów i gromadzeniem funduszy – nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, ale staramy się by każda decyzja była dobrze obmyślona i dopięta niejako na ostatni guzik.Głównymi kierunkami wyjazdu wakacyjnego są zazwyczaj góry albo morze, z czego pobyt nad morzem preferują wszyscy ci, dla których aktywny wypoczynek jest częścią relaksu i regeneracji umysłu.Polska jest krajem bardzo urozmaiconym pod względem geograficznym; na północy mamy dostęp do Morza Bałtyckiego, na południu kraju ciągną się góry, w innych częściach kraju znajdziemy wiele jezior, rzek, zielonych terenów, ciekawie ukształtowanych wyżyn oraz płaskich równin. Każde z tych miejsc zasługuje na odwiedzenie, a w każdym z nich znajdziemy coś dla siebie.

Ustroń noclegi

W Beskidzie Śląskim leży niewielkie miasto Ustroń, które oprócz swojego niezwykle atrakcyjnego położenia, przyjaznego turystyce jest — za sprawą czystej wody, wzbogaconej związkami siarki — uznanym kurortem.Z tego też powodu znajdują się tu liczne sanatoria, zlokalizowane na stokach gór, jak i tuż u ich podstawy.Sanatoria oprócz noclegi Ustroń prezentują szeroką ofertę zabiegów leczniczych, takich jak kąpiele w wodach leczniczych, okłady borowinowe, zabiegi krioterapeutyczne, rehabilitacyjne, balneologiczne, kinezyterapeutyczne i inhalacyjne. Noclegi w Ustroniu znajdziemy także w licznych hotelach, domach gościnnych, gospodarstwach agroturystycznych oraz w prywatnych kwaterach.

Tańsze i droższe noclegi w Ustroniu

Warto zauważyć, że noclegi Ustroń są bardzo zróżnicowane cenowo – w zależności od standardu pokoju, oddalenia od centrum miasta oraz wyposażenia, można znaleźć tanią lub nieco droższą kwaterę.Hotele oferują ustroń noclegi na wysokim poziomie, możemy tu liczyć na apartamenty z własnymi aneksami kuchennymi oraz balkonami lub tarasami, przestronne, dobrze wyposażone pokoje z łazienkami, a także restauracje ze smacznymi potrawami kuchni polskiej, regionalnej oraz światowej.

W centrum miasta znajdziemy wiele atrakcji turystycznych, skwerów zieleni, placów zabaw, a także sklepy, apteki, bary, kawiarnie i wiele innych lokali gastronomicznych. Na turystów, preferujących czynny wypoczynek, czekają szlaki turystyczne o kilku stopniach trudności, ścieżki rowerowe oraz stoki narciarskie i saneczkowe.

Leave a comment