Skip to content Skip to footer

Zastosowanie skrzyniopalet

Skrzyniopalety każdego roku zdobywają coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego mają naprawdę szerokie zastosowanie, w dodatku są lekkie i poręczne. Czym się charakteryzują? Dlaczego warto je zastosować? Do transportu jakich przedmiotów służą?

Czym tak naprawdę są skrzyniopalety?

Są to dużej wielkości skrzynie, które można składać, co zaoszczędza mnóstwo miejsca na magazynie. Są zaprojektowane w taki sposób, aby można było ustawiać jedną na drugą. Są łatwe w utrzymaniu czystości, można je łatwo myć i dezynfekować.

Skrzyniopalety cena

Gdy odpowiada nam ich konstrukcja i bylibyśmy zainteresowani kupnem większej ilości skrzyniopalet na pewno zastanawiamy się, w jakich cenach możemy je znaleźć . Proste drewniane skrzyniopalety można dostać na rynku już od 35 zł za sztukę, bardziej skomplikowane i wykonane w lepszy sposób mają wyższą cenę, sięgając 100 zł. Dużo zależy, z jakiego tworzywa wykonane są skrzyniopalety. Te plastikowe musimy zapłacić od 200 zł w górę.

Skrzyniopalety plastikowe producent

Jednymi z popularnych skrzyniopalet, są te wykonane z plastiku. Są one bardzo nowoczesnym wyborem, ponieważ kiedyś były dostępne tylko te z drewna, które były znacznie cięższe. Najczęściej wykorzystywanym tworzywem jest polietylen lub polipropylen. Tworzywa te są przeznaczone do kontaktu z żywnością, więc nie ma żadnych przeciwskazań, aby transportować żywność w plastikowych skrzyniopaletach. Jakie są różnice między tradycyjnymi skrzyniopaletami drewnianymi a tymi plastikowymi? Zdecydowanie różni ich cena. Skrzyniopalety plastikowe cena są dużo droższe.Jednak wydatek ten się zwraca, ponieważ są dużo trwalsze i możemy z nich korzystać przez długi czas. Skrzyniopalety drewniane ulegają zniszczeniu znacznie szybciej.

Co możemy transportować w skrzyniopaletach? Jakie mają zastosowanie?

Zazwyczaj kojarzone są z transportem przedmiotów o niedużych rozmiarach. Możemy tu mieć na myśli transport owoców i warzyw oraz innych produktów spożywczych. Skrzyniopalety nie służą tylko do transportu produktów, są idealne, aby przechowywać w nich produkty na dłuższy czas. Są one niezbędnym wyposażeniem wszelkich magazynów. Gdy używamy skrzyniopalety plastikowe w kontakcie z żywnością muszą one mieć specjalny atest, które je do tego upoważniają.

Leave a comment